Alchemy Bendraminčiai

Alchemy komanda

Kristina Jakubaitytė - Revutienė

Esu strateginio valdymo ir organizacijos vystymo ekspertė. Per 19 metų darbo patirtį organizacijų valdymo srityje, turėjau galimybę dirbti tiek su tarptautinio, tiek lietuviško kapitalo verslo įmonėmis bei viešojo sektoriaus organizacijomis. Esu sertifikuota DiSC metodikos konsultantė, ugdomojo vadovavimo (koučingo) magistrė, lektorė, lyderystės ir žmonių valdymo mokymo programų autorė, kompetencijų ugdymo specialistė.

Organizacijos strateginį valdymą suprantu kaip koncepciją ir kaip procesą. Mano profesinė patirtis apima strateginių organizacijos valdymo sprendimų apimančių atskirus vadybos elementus įgyvendinimą: sektoriaus poziciją ir potencialą atspindintį strateginį planavimą, efektyvaus veiklos modelio ir procesų išgryninimą, atsakomybę atliepiančių kompetencijų išgryninimą, rezultatų kontrolės per rodiklius modelio formavimą.

Mano ekspertinės sritys – strateginis organizacijos valdymas ir vystymas, organizacinis dizainas, žmonių valdymas, kompetencijų ugdymas, lyderystės, karjeros ir profesinė mentorystė. 

Justė Vašeikienė

Esu viešosios politikos ir organizacijos pokyčių ekspertė, turinti praktinės patirties modeliuojant strateginio lygmens viešosios politikos sričių sprendimus, atliekant viešosios politikos rezultatų vertinimą, organizacijos valdymo pokyčių projektavimą ir įgyvendinimą, projektų valdymą, suinteresuotų šalių valdymą, veiklos ir procesų optimizavimą, veiklos efektyvumo didinimą. Dirbu ir konsultuoju viešojo bei verslo sektoriaus organizacijas.

Pasižymiu orientacija į kokybišką rezultatą ir kuriamą vertę, veiklumu, analitiškumu, gebėjimu identifikuoti ir atliepti organizacijos vystymo poreikius.

Mano ekspertinės sritys – nacionalinio lygmens pertvarkų modeliavimas, pokyčių projektavimas ir valdymas, projektų valdymas, organizacijos dizainas, procesų optimizavimas, žmonių valdymo sistemų diegimas.

 

Alchemy ekspertai

Laura Bratikaitė

Esu profesionali psichologė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Mano specializacija - darbuotojų kompetencijų ugdymas ir organizacijų tyrimai. Sukūriau daugiau nei 20 autorinių mokymo programų, Lietuvos rinkai adaptavau daugiau nei 25 mokymų modulius, vedžiau daugiau nei 200 mokymų. Esu lankstaus profilio specialistė, dirbanti tiek su pelno siekiančiomis įmonėmis, tiek su valstybinėmis institucijomis bei nevyriausybinėmis organizacijomis.

Pasižymiu įžvalga, paprastu ir nuoširdžiu bendravimu, gebėjimu identifikuoti priežasties–pasekmės ryšį ir motyvacija ieškoti efektyviausio sprendimo.

Mano ekspertinės sritys - vadovų ir darbuotojų ugdymas, komunikacijos procesų valdymas, komandos formavimas ir vystymas, bendravimas su klientais, sudėtingų situacijų valdymas, motyvaciniai renginiai darbuotojams ir organizacijų tyrimai.

Nijolė Jakubaitienė 

Esu praktikė,  psichologė, kognityvinė ir elgesio  terapeutė, turinti 30 metų vadovavimo patirtį paslaugų ir žmogiškųjų išteklių vystymo srityse. 13 metų patirtį efektyvaus mąstymo ir etiško elgesio problemų sprendimo konsultavime.

Veiklos kryptys, kuriose specializuojuosi: komunikavimo, asmeninė ir pažinimo kompetencijos žmogiškųjų santykių stiprinimo linkme taikant aktyvius mokymo metodus (situacijų modeliavimą ir jų vaizdo įrašų analizę). Esu nacionalinių ir tarptautinių projektų, mokymų programų kūrimo, straipsnių, vadybos, etikos, krizių, streso valdymo  temomis, autorė.

Mano ekspertinės sritys -  darbuotojų  emocinė kompetencija,  savęs pažinimas ir valdymas,  jausmų ir emocijų sudėtingose situacijoje analizė, minčių kontrolė, kuriant harmoningą ir atvirą atmosferą savyje ir  komandoje. 

 

Susisiekite su mumis!

Mūsų draugai